Ваші ідеальні відтінки для губ! Перейти
Ваші ідеальні відтінки для губ! Перейти

Водостійка туш для вій з ефектом об'єму

LASH CONDOM
Артикул:
В наявності

Водостійка туш для вій з ефектом об'єму

Починаючи з 920 ₴
Характеристики
line LASH CONDOM
Об'єм 6,5 г
Країна виготовлення КНДР
Опис

Завдяки каоліну, що входить до складу Lash Condom Mascara, туш легко наноситься, моментально закріплюється і не відчувається на віях. І можна не боятися наносити кілька шарів – вії залишаться природними та розділеними. Спеціальні полімери ефективно обволікають кожну вію, створюючи для неї особливий «чохол», який робить туш максимально стійкою. Але при цьому ніяких додаткових зусиль або засобів для її зняття не потрібно трохи теплої води і туш зніметься з вій сама.

 


Щіточка у формі пісочного годинника з мініатюрними щетинками бездоганно розділяє і піднімає вії від коренів, дозволяючи рівномірно нанести туш по всій довжині і підкручуючи вії будь-якої довжини.

 


Результат - ідеально розділені, об'ємні, підкручені, доглянуті та натуральні вії.

Зручний дозатор дозволяє ефективно витрачати засіб і самостійно регулювати кількість туші, що наноситься.

Вам більше не знадобляться засоби для зняття макіяжу та ватяних дисків!

Завдяки особливій формулі з мінімальним вмістом воску, туш Lash Condom Mascara легко та швидко видаляється водою. Просто змочіть очі теплою водою і обережно зніміть залишки туші з вій. Такий спосіб демакіяжу ока не травмує вії і допомагає уникнути подразнення слизової оболонки очей, а також дозволить скоротити використання ватних дисків, а значить, зробити невеликий крок до збереження природи.

Способи доставки
По Україні

У відділення

Кур'єром

Способи оплати
Оплата карткою
Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг